راه اندازی هایپرمارکت (سوپرمارکت) آنلاین

baransite - راه اندازی هایپرمارکت (سوپرمارکت) آنلاین

طراحی وبسایت هایپرمارکت ( سوپرمارکت ) آنلاین

راه اندازی وبسایت برای هایپرمارکت آنلاین کاری تخصصی و جدا از وبسایت فروشگاهی میباشد ، به دلیل اینکه فرایند خرید کاملا ساده و روان و در عین حال سریع انجام میشود ، حوزه فعالیت به صورت منطقه ای میباشد و باید سبد خرید مشتری قابل تفکیک و فرم سفارش اختصاصی برای آن منطقه راه اندازی شود.

باران سایت طبق تجربه کاری در این زمینه تمامی مشکلات و راه حل های راه اندازی هایپرمارکت آنلاین را به صورت مجموعه پکیجی در وبسایت قرار داده تا مشتریانی که نیاز به ساخت هایپرمارکت آنلاین ( سوپرمارکت آنلاین ) را دارند بدون هیچگونه مشکلی در سریع ترین و با جدیدترین و بهترین امکانات کار خود را آغاز کنند.

پیشنهاد ما این است که در بیشتر بخش به طراح تکیه کنید تا بهترین را برای شما انجام دهد.

ظاهر :

از لحاظ ظاهر یا نمای وبسایت ، ما بهترین و بروزترین قالب ها را برایتان در نظر گرفته ایم و اینکه از طراحان ایرانی که جزو بهترین ها هستند استفاده میکنیمو چنانچه شما پیشنهادی هم داشه باشید بررسی میشود و سپس بهتون اطلاع داده خواهد شد.

www.hyperno.ir  - راه اندازی هایپرمارکت (سوپرمارکت) آنلاین

ظاهر سایت باید کاملا واکنشگرا باشد و اینکه تمامی دسته بندی ها کاملا در دسترس و به صورت حرفه ای در بخش های وب سایت قرار بگیرد.

یکی از بهترین نمونه های هایپرمارکت آنلاین که ما راه اندازی کرده ایم وبسایت ( هایپرنو ) میباشد.این وبسایت از پایه کاملا تحت نظر و مدیریت تیم باران سایت بوده و شروع کار با یک پکیج 900 هزار تومانی آغاز شد و با توجه به خواسته های مشتری ارتقا پیدا کرد.

هایپرنو – تصویر صفحه اصلی

هایپرنو
هایپرنو

هایپرنو – تصویر فروشگاه

هایپرنو
هایپرنو

هایپرنو – تصویر صفحه محصول

baransite hyperno2 - راه اندازی هایپرمارکت (سوپرمارکت) آنلاین

اسکرین شات هایی از اپلیکیشن هایپرمارکت اینترنتی هایپرنو

باران سایت - اپلیکیشن اندروید هایپر مارکت آنلاین هایپرنو

 
جهت دانلود اپلیکیشن هایپرمارکت آنلاین ( هایپرنو ) از لینک های زیر اقدام کنید.
 
&