طراحی وبسایت هایپرمارکت ( سوپرمارکت ) آنلاین

راه اندازی وبسایت برای هایپرمارکت آنلاین کاری تخصصی و جدا از وبسایت فروشگاهی میباشد ، به دلیل اینکه فرایند خرید کاملا ساده و روان و در عین حال سریع انجام میشود ، حوزه فعالیت به صورت منطقه ای میباشد و باید سبد خرید مشتری قابل تفکیک و فرم سفارش اختصاصی برای آن منطقه راه اندازی شود.

باران سایت طبق تجربه کاری در این زمینه تمامی مشکلات و راه حل های راه اندازی هایپرمارکت آنلاین را به صورت مجموعه پکیجی در وبسایت قرار داده تا مشتریانی که نیاز به ساخت هایپرمارکت آنلاین ( سوپرمارکت آنلاین ) را دارند بدون هیچگونه مشکلی در سریع ترین و با جدیدترین و بهترین امکانات کار خود را آغاز کنند.

پیشنهاد ما این است که در بیشتر بخش به طراح تکیه کنید تا بهترین را برای شما انجام دهد.

ظاهر :

از لحاظ ظاهر یا نمای وبسایت ، ما بهترین و بروزترین قالب ها را برایتان در نظر گرفته ایم و اینکه از طراحان ایرانی که جزو بهترین ها هستند استفاده میکنیمو چنانچه شما پیشنهادی هم داشه باشید بررسی میشود و سپس بهتون اطلاع داده خواهد شد.

ظاهر سایت باید کاملا واکنشگرا باشد و اینکه تمامی دسته بندی ها کاملا در دسترس و به صورت حرفه ای در بخش های وب سایت قرار بگیرد.

یکی از بهترین نمونه های هایپرمارکت آنلاین که ما راه اندازی کرده ایم وبسایت ( هایپرنو ) میباشد.این وبسایت از پایه کاملا تحت نظر و مدیریت تیم باران سایت بوده و شروع کار با یک پکیج 900 هزار تومانی آغاز شد و با توجه به خواسته های مشتری ارتقا پیدا کرد.

هایپرنو - تصویر صفحه اصلی

هایپرنو
هایپرنو

هایپرنو - تصویر فروشگاه

هایپرنو
هایپرنو

هایپرنو - تصویر صفحه محصول

امکانات پکیج :

تمامی امکاناتی که صرفا برای راه اندازی هایپرمارکت آنلاین ( سوپرمارکت آنلاین ) به صورت پیشفرض نیاز بوده در پکیج راه اندازی هایپرمارکت آنلاین قرار دارد که میتوانید در زیر مشاهده کنید.

توجه : چنانچه نیاز به ارتقا و امکاناتی جدا از پکیج داشته باشید هزینه و زمان به صورات جداگانه محاسبه و دریافت خواهد شد.

icon-m-filter
icon-m-register
icon-m-order
icon-m-shop-time
woocoomerce-wallet
woocommerce-invaite