ثبت سفارش خدمات افزایش سرعت و بهینه‌سازی سایت وردپرسی

تحلیل و آنالیز وب سایت و افزایش سرعت لود و بهینه سازی سایت، از عواملی است که در موفقیت یه کسب و کار اینترنتی نقش بسیار مهمی دارد. با کاهش زمان لود سایت رتبه سایت خود را در موتورهای جست و جو، بالا ببرید، و وبسایت شما باید در کمترین زمان ممکن بصورت کامل لود شود. خدماتی را استورینا برای شما فراهم کرده است که می توانید سرعت وب سایت تان را افزایش داده تا میزان رضایت کاربران بیشتر گردد.

همانطور که می دانید یکی از عوامل مهم در سئو بهینه بودن و سرعت سایت شماست ، به این معنا که یکی از اولویت های موتور های جستجو Optimize بودن سایت شماست و این در سئو تاثیر بسیاری دارد در نتیجه بهتر است روی سایت خود حتماً این سرویس را هم داشته باشید تا کماکان در تجارت الکترونیک موفق تر عمل کنید.

سرعت بارگذاری سایت مهم ترین مسئله گوگل

سرعت بارگذاری سایت از مهم ترین مسائلی بوده که گوگل به آن اهمیت می دهد. هنگامی که کاربر وارد وب سایت شما می شود اگر با کندی سرعت سایت مواجه گردد مطمئنا سریعا صفحه سایت شما را می بندد و همین مورد باعث افزایش نرخ بانس ریت (ماندگاری کاربر) خواهد شد و گوگل یک فاکتور منفی برای شما هم حساب خواهد کرد.

گوگل وب سایت هایی که در کم ترین زمان ممکن لود می شوند را در صدر نتایج جستجو قرار می دهد. شما با افزایش سرعت لود سایت و ایجاد محتوا مناسب موفقیت کسب و کار خود را تضمین می کنید.

آمار مهمی که در فروش و رضایت مشتریان تاثیر گذار است

بهتره بدانید طبق آماری که توسط گروه Aberdeen Group منتشر شده است، در ازای هر 1 ثانیه.تاخیری که در لود وب سایت شما رخ می دهد شما 16% رضایت مشتریان، 7% کاهش آمار فروش و 11% از آمار.بازدیدکنندگان وب سایت خود را از دست می دهید.

 •  مناسب ترین زمان برای لود شدن کامل وب سایت 3 تا 5 ثانیه می باشد که بسته به سایت قابل تغییر خواهد بود.

خدمات کانفیگ افزایش سرعت و بهینه سازی سایت را به اختصار توضیح می دهیم تا با آنها آشنا شوید و در جریان جزئیاتی که برای وب سایت تان انجام می دهیم، باشید:

1. نصب و کانفیگ سیستم کشینگ پرو :

 •  نصب و کانفیگ حرفه ای سیستم  pro کشینگ wp rocket یا wp fastest cache

2. نصب و کانفیگ سیستم AMP :

 •  سامانه amp جهت لود سریع تر صفحات وب سایت در موبایل هست که گوگل آن را به وب مستران پیشنهاد داده است. این سیستم بصورت کاملا حرفه ای و بر اساس تم رنگی وب سایت شما پیاده سازی خواهد شد.

3. نصب و کانفیگ سیستم بهینه سازی / فشرده سازی تصاویر :

 •  سیستم بهینه سازی و فشرده سازی تصاویر که بصورت خودکار هنگام آپلود تصاویر در سایت عمل خواهد کرد، باعث کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت آن و متعاقبا افزایش سرعت لود تصاویر خواهد شد.

4. اصلاح image size های تعریف شده بر اساس قاب های تعریف شده در قالب :

 •  در این مرحله قاب های تصاویر در قالب شما بررسی شده و image size های موجود در وب سایت بر اساس آنها مجددا تعریف شده تا دقیقا تصاویر هم اندازه قاب های سایت ایجاد شوند.

5. ساخت مجدد تصاویر با برش های مذکور :

 •  ساخت مجدد کلیه تصاویر آپلود شده بر اساس قاب های تعریف شده جدید

6. فعال سازی Leverage browser caching :

 •  این سیستم باعث کاهش درخواست فایل های غیر لازم به سرور و افزایش سرعت لود وب سایت شما خواهد شد

7. کشینگ حرفه ای فایل های js خارجی (گوگل و cpc) با php :

 •  سرویس های خارجی در سایت برای اتصال وب سایت شما یک یا چند فایل را در سایت لود کرده و همین امر باعث دریافت نمره منفی در وب سایت gtmetrix خواهد شد. ما با تکنیک برنامه نویسی این فایل ها را سریعتر در سایت اجرا خواهیم کرد.

8. بررسی و اصلاح ریدایرکت های وب سایت .htaccess :

 •  بررسی صحت ریدایرکت های انجام شده روی سایت و اصلاح آنها در صورت نیاز. وجود مشکل در ریدایرکت های وب سایت باعث بروز مشکل داپلیکیت کانتنت و کاهش سئو و سرعت سایت خواهد شد.

9. فعال سازی سیستم فشرده سازی فایل های وب سایت :

 •  این قسمت باعث میشود فایل هایی از وب سایت قبل از ارسال از سرور فشرده سازی شده و در مرورگر کاربر با حجم کمتری دریافت شوند.

10. اصلاح request های 404 در صفحه :

 •  در صورتی که یک یا چند فایل (هرچند کوچک) در وب سایت با خطای ۴۰۴ مواجه شود (روی سرور وجود نداشته باشد) بصورت چشم گیری باعث بروز مشکل کاهش سرعت خواهد شد. ما در این مرحله مشکلات مربوط به خطاهای ۴۰۴ فایل های سایت را حل خواهیم کرد.

11. افزودن Expires headers به فایل های سایت :

 •  افزودن تاریخ انقضا به سربرگ فایل های وب سایت جهت اجرای سیستم کشینگ و افزایش بیشتر سرعت لود انجام خواهد شد.

نکته: معیار ما در افزایش سرعت، وب سایت جهانی gtmetrix.com بوده و پس از انجام سفارش رتبه وب سایت شما را به بالای 80 الی 90 درصد و گرید A خواهیم رساند.

 

نمونه کانفیگ سرعت انجام شده در سایت خودمان ( باران سایت )

افزایش سرعت و بهینه سازی سایت با چه معیاری انجام می شود

افزایش سرعت و بهینه سازی سایت بر اساس GtMetrix که وب سایت معتبر بوده توسط تیم باران سایت انجام می شود. وب سایت GtMetrix بر اساس معیارهای گوگل و YSlow امتیازی را به سایت اختصاص می دهد. (شامل: زمان لود، حجم وب سایت، تعداد درخواست ها، بهینه سازی تصاویر، فشرده سازی و بهینه سازی فایل های Css,js، کش مرورگر و…)

page speed (سرعت صفحه):

بیشتر مواقع سرعت صفحه با سرعت سایت را اشتباه می گیرند. سرعت صفحه یعنی زمان لازم و مورد نیاز برای برای نمایش کامل محتوا، در یک صفحه خاص که می تواند نوشته ها، برگه ها و محصولات باشد.

site speed (سرعت سایت):

سرعت سایت میزان زمان بارگذاری تمامی صفحات می باشد. برای مثال کاربران شما در صفحات مختلف وب سایت تان به گشت و گذار می پردازند که به میزان بارگذاری صفحات آن سایت، سرعت سایت گفته می شود. برای موتور جستجوگر گوگل سرعت سایت بسیار حائز اهمیت بوده و از فاکتورهای مهم می باشد.

سایر ویژگی ها

 •  تنظیمات فوری تنظیمات این افزونه بسیار سریع و راحت است. برای اینکار نیازمند هیچ گونه دانش برنامه نویسی نمی باشید.
 • حفظ کش صفحات این مورد باعث افزایش سرعت بارگذاری صفحات،بهبود عملکرد در موتورهای جستجو و برقراری ارتباط در سایت می شود.
 • نگهداری کش صفحات از قبل بارگذاری شده باعث بهبود ایندکس شدن محتوای سایت در موتورهای جستجو خواهد شد.
 • بارگذاری نقشه سایت تمامی آدرس های موجود در نقشه ی سایت را بررسی کرده و آن را از پیش بارگذاری میکند. همچنین با نقشه سایت یوسایت سئو، All in one seo و نقشه سایت جت پک سازگار است.
 • فشرده سازی فایل ها به صورت Gzip با اینکار باعث بهبود عملکرد رندر سازی و همچنین صرفه جویی در پهنای باند می شود.
 • کش مرورگر باعث می شود که اطلاعاتی مانند تصاویر، فایل های سی اس اس و جاوا اسکریپت ذخیره شده و دیکر کاربران نیاز به بارگذاری مجدد نداشته باشند.
 • بهینه سازی پایگاه داده امکان پاک سازی و استاندارد سازی پایگاه داده را فراهم می کند. در واقع می تواند اطلاعات اضافی و به دردنخور را حذف کند و همچنین جداول را استاندارد کند.
 • بهینه سازی برای فونت های گوگل امکان استاندارد سازی سایت برای فونت های گوگل را ایجاد می کند تا ساید بهتر بارگذاری شود.
 • حذف رشته های کوئری با کمک تکنولوژی جی تی تریکس می تواند رشته های سی اس اس و جاوا اسکریپت را حذف کند.
 • کوچک سازی و ضمیمه کردن این افزونه قادر به کم کردن سایز فایل های جاوا اسکریپت و سی اس اس می باشد.
 • بارگذاری به سبک جاوا اسکریپت جاوا اسکریپت پس از بارگذاری کامل سایت نمایان می شود و این خود باعث می شود سرعت بارگذاری سایت کم نشود.
 • حفظ امنیت با کمک افزونه Cloudflare این افزونه با تکنولوژی cloudflare باعث حفظ امنیت سایت می شود و از این رو کارایی سایت را افزایش می دهد.
 • CDN استفاده از پروتکل امنیتی HTTP با کمک CDN
 • واکشی و حفظ DNS با کمک این افزونه می توانید مدت زمان کمتری منتظر ست شدن دی ان اس ها باشید.
 • پشتیبانی از استفاده کنندگان تلفن همراه از طرفی امروزه کاربران تلفن همراه افزایش پیدا کردند به همین دلیل تمامی امکانات این افزونه برای آنها نیز محیاست.

 

تیم باران سایت با تکیه بر دانش و تجربه 10 ساله خود از بهترین و جدیدترین روش ها، برای افزایش سرعت وب سایت شما استفاده می کند. همه ما در تلاش هستیم شما را به اوج سرعت در بارگذاری صفحات وبسایت خود برسانیم.

 

درخواست ثبت شده به مدت 15 روز  و با مبلغ 1 میلیون تومان انجام می شود.

نکته مهم: توجه فرمائید که کانفیگ سرعت تنها یکبار در سایت انجام می‌شود و بعد از اتمام کانفیگ اگر تغییری در المان ها، چینش تصاویر و … در صفحه اصلی به وجود بیاید که باعث تغییر کردن رتبه جی تی متریکس شود در صورت تمایل برای بررسی دوباره شامل هزینه خواهد بود.

 

  ثبت سفارش خدمات افزایش سرعت و بهینه‌سازی سایت