شروع

جایی که ایده های خوب

تبدیل به یک کسب و کار می شوند

ما در کارخانه استارت آپ، ایده های شما را به طرح کسب کار و در نهایت به استارت آپ تبدیل می کنیم و آن را نگهداری و گسترش می دهیم. به عبارت دیگر ایده کسب کار شما را به واقعیت تبدیل می کنیم. در حال حاضر بزرگترین چالش استارت‌آپ‌ها بُعد فنی است. ضعف در بکارگیری نیروی انسانی برای انجام امور فنی، هزینه‌ و دستمزدهای بالای نیروی متخصص و عدم وجود زمان کافی برای صاحبان استارت‌آپ‌ از مواردی هستند که ایده‌های جذاب استارت‌آپی را به شکست نزدیکتر می‌کنند. بیش از 90 درصد استارت آپ ها شکست می خورند! ورود به این عرصه نیاز به دانش و تجربه تجاری دارد. ما در استارت آپ فکتوری باران سایت با توجه به تخصص، تجربه و زیرساخت مناسب، به استارت‌آپ‌ها کمک می‌کنیم تا با هزینه مناسب و زمان کوتاه، بخش عملیاتی پروژه خود را به سرانجام برسانند. ما با مشاوره و اشتراک گذاری تجربه و دانش به کارآفرینان و استارتاپ ها کمک می کنیم تا تمام انرژی شان را صرف تجارت خود کنند و کلیه مراحل فنی کسب و کار آنلاین را به ما بسپارند

مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین

«انتخاب مسیر درست ،کلید موفقیت شماست» بازار امروز جاده پر پیچ خم و دشواری است که بدون نقشه راه پا گذاشتن در این جاده ریسک بسیار بالایی دارد. امروزه با توجه به رقابت سنگین در عرصۀ کسب و کار آنلاین، تدوین یک Business Plan استاندارد برای هر ایده، تجارت و استارت آپ ضروری است. طرح توجیهی کسب و کار نقشه ی موفقیت شما در این مسیر می باشد. ما با مشاوره در راه اندازی کسب و کار آنلاین به شما کمک می کنیم تا قبل از شروع به طراحی و اجرا، بازار خود را بشناسید. جامعه هدف، رقبا، فرصت ها و تهدیدها، نقاط ضعف و قوت، زیرساخت های مورد نیاز، قوانین و محدودیت ها مواردی هستند که شناسایی به موقع و بررسی درست آن ها، مسیر موفقیت شما را هموارتر می کند. تعیین مقصد، شناخت درست مسیر و اقدام بر اساس این نقشه، ضامن موفقیت تجارت و کسب و کار شما خواهد بود.

طراحی وب سایت

اکنون زمان اجراست. با تهیه طرح کسب و کار و طرح عملیاتی و رابط کاربری شما هر آنچه که یک استارت آپ برای موفقیت نیاز دارد در دستانتان دارید. بسته های پیشنهادی باران سایت نظیر بسته ی فروشگاهی، خبری، خدماتی شرکتی و … ، ساده ترین راه برای اجرایی شدن طرح های رایج است. مجموعه ی کاملی از امکانات که پس از بررسی های دقیق و منظم متخصصان ما در قالب یک بسته ی پیشنهادی، به صاحبان کسب و کار پیشنهاد می شود. توجه داشته باشید بسته های پیشنهادی قابل توسعه بوده و رابط کاربری آن می تواند بصورت اختصاصی طراحی گردد. جامع ، ساده و در عین حال امن و کاربردی طرح های خاص به ابزار خاص نیاز دارند و این یعنی وب سایت آن ها می بایست بصورت اختصاصی برای آن کسب و کار و مطابق با طرح عملیاتی کدنویسی و اجرا گردد. ما چرخ را از ابتدا نمی سازیم لیکن زمانی که طرح شما نیاز به یک چرخ با ویژگی های متفاوت داشته باشد و یا نیاز است از میدان مغناطیسی به جای چرخ استفاده کنید این مسیری مناسب برای رسیدن به خروجی مطلوب است. ما قدم به قدم با شما در ارتباط هستیم تا کسب و کار شما دقیقا همان چیزی باشد که مد نظر شماست.

طراحی گرافیک

icon2

کار اصلی رابط کاربری مهیا کردن محیطی است که کاربران شما به کمک آن بتوانند با محصول یا خدمات شما تعامل برقرار کنند. متخصصان ما در باران سایت، با شناسایی مشتریان شما و سلایق آن ها بستری را متناسب با تجربه ی مشتری و کاربر و همچنین دغدغه های شما طراحی می کنند که علاوه بر زیبایی، سهولت و کاربردپذیری بیشتری را برای مشتریان شما داشته باشد

icon1

ما در واحد طراحی و توسعه‌ باران سایت، دغدغه‌ها و نیاز مشتریان را به‌خوبی درک می‌کنیم و پس از تجزیه‌وتحلیل آن‌ها، ضمن توجه به اصول زیبایی‌شناسی بصری و روان‌شناسانه، به کمک مفاهیم نمادشناسی، نشانه‌ای ماندگار طراحی می‌کنیم. لوگو یا نشان تجاری، هویت سازمان یا شرکت شما است؛ پس… از آن ساده عبور نکنید. هویت بصری فراتر از یک طرح گرافیکی ساده است.

اینترنت مارکتینگ

ناب ترین استارت آپ هم که باشید باز هم نیاز دارید دیده شوید. بهترین تجارت، بدون تبلیغات و بازاریابی محکوم به شکست است. باید بپذیریم کاربران رو به رشدِ اینترنت در ازدحام وب‌سایت‌ها، چاره‌ای جز جستجو و اعتماد به اولین یافته‌ها ندارند. ما به شما کمک خواهیم کرد در کمترین زمان ممکن رتبه‌ی سایتتان را در فضای مجازی افزایش دهید. به‌این‌ترتیب استارت آپ شما، مشتریان باارزشی دارد که از یک‌سو به میل خود شما را جستجو و انتخاب کرده اند و از سوی دیگر به‌عنوان اولین یافته‌ها به خدمات شما اطمینان کرده‌اند. تولید محتوا و تبلیغات آنلاین در کنار بازاریابی شبکه های اجتماعی به همراه روش-های نوین اینترنت مارکتینگ راهکارهایی هستند که ما در باران سایت با استفاده از آن ها به بهتر دیده شدن استارت آپ ها کمک می کنیم. بازاریابی و تبلیغات باید هدفمند باشد و در بستری مناسب و صحیح اجرا شود. ما مجموعه ای از ابزار و فعالیت های مورد نیاز یک کسب و کار برای تبلیغات اینترنتی نظیر، استراتژی تبلیغات، سئو، بازاریابی محتوایی، جذب ترافیک، طراحی بنر و صفحه ی فرود، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی، بازاریابی ویدئویی را در قالب خدمات اینترنت مارکتینگ در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

طراحی اپلیکیشن

حضور و نفوذ موبایل و خدمات وابسته به آن در تمامی لایه های زندگی ما، امری است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. استارت آپ ها پس از تولد، دیر یا زود باید در این بازار قدم بگذارند. ما در باران سایت شرایطی را مهیا می کنیم تا از پتانسیل 40 میلیون کاربر گوشی هوشمند در ایران بهره ببرید. متخصصان ما حضور پررنگ کسب و کار شما را در دنیای اندروید و IOS رقم می زنند. اپلیکیشن موبایل مسیر مشتری را برای دریافت خدمت و یا مشاهده محصولات شما کوتاه تر می کند. پس با طراحی اپلیکیشن این مسیر را برای مشتریان خود کوتاه نمایید.

&