باران پیام baranpayam.ir - ارسال پیامک انبوه - سامانه پیامکی - خط خدماتی - پیامک وردپرس

پنل پیامک خود را انتخاب نمایید

در کمتر از یک دقیقه ارسال را آغاز نمایید

باران پیام ساخته شده تا قدرتمندترین پنل اس ام اس برای هر آنچه در تصور شماست باشد
 

راستی نگران نباشید همیشه تیم پشتیبانی با  همراه شماست

 

برای مشاوره رایگان، همین الان درخواست تماس رایگان کنید

پلن نمایندگی 400 هزار تومان

users_clients_group_16774

پلن کاربری 200 هزار تومان

new_add_user_16734

 

دمو سامانه پیامکی

مشاهده دمو سامانه پیامکی

برای مشاهده نسخه نمایشی و امکانات پنل باران پیام، بر روی دکمه دمو پنل های کاربری کلیک نمایید، در صفحه باز شده نام کاربری demo و کلمه عبور demo را وارد نمایید.

دانلود اپلیکیشن باران پیام

از طریق اپلیکیشن باران پیام برای اندروید میتوانید به تمام بخش های سامانه دسترسی داشته و ارسال پیامک و مدیریت سامانه را داشته باشید.

مراحل خرید و فعالسازی پنل پیامک


 • ابتدا پنل مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
 • بر روی لینک ثبت نام کلیک کرده و فرمی که باز می شود را تکمیل نمایید.
 • پنل مورد نظرتان را انتخاب نمایید.و بر روی ثبت نام کلیک فرمایید.
 • پس از لحظاتی پیامکی حاوی آدرس پنل پیامک و اطلاعات کاربریتان را دریافت خواهید کرد.
 • وارد پنل خود شده و در صورتی که یکی از پنل های پولی را انتخاب کرده اید با استفاده از لینک خرید پنل هزینه آن را پرداخت نمائید.
 • از بخش ارسال مدارک تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را برای فعالسازی پنل و خطوط اشتراکی ارسال فرمائید.

تبریک ! پنل شما بعد از تائید مدارک قابل استفاده است

پنل کاربری و پنل نمایندگی چه تفاوتی دارند؟


شاید یکی از سوالاتی که ذهن شما را نیز مشغول خود کرده است ، این باشد که پنل کاربری و نمایندگی چه فرقی دارند ؟
پاسخ بسیار ساده است ، در پنل کاربری شما فقط امکان این را دارید که از ماژول های مختلف مثل ارسال منطقه ای ، کشوری ، تکی ، انبوه و… پیامک ارسال فرمائید ، اما در پنل نمایندگی در کنار امکانات کاربری ، شما قادر به ایجاد بسته و تعرفه و جذب و مدیریت کاربر نیز هستید !
در پنل نمایندگی هم پیامک ارسال میکنید و همانند شرکت های ارائه دهنده خدمات پیامک ، پنل واگذار کرده و حتی از این راه میتوانید کسب درآمد کنید.

پشتیبانی


یکی از ملزومات اساسی و بنیادی هر سیستم ارتباطی و سامانه پیام کوتاه، پشتیبانی قوی آن می باشد.
سامانه باران پیام با تیم قوی فنی و پشتیبانی موارد مطرح شده توسط کاربران و نمایندگان را در اسرع وقت پیگیری و بررسی می نماید.
در صورت نیاز به راهنمایی و طرز استفاده از امکانات مختلف سامانه، همکاران ما در تمامی ساعات روز آماده ارائه راهنمایی و پشتیبانی میباشند.
از پشتیبانی سریع و حرفه ای سامانه پیام کوتاه ایران لذت ببرید

ارسال پیامک با شماره اختصاصی شما | خط پیامک تلفن ثابت


برای ارسال پیامک در سامانه شما نیاز به خط ارسال (اختصاصی یا اشتراکی) دارید .پیام های شما توسط این شماره به مخاطبین ارسال میشود و هر چقدر این خط رندتر و زیباتر باشد وجهه خوبی برای شما و تبلیغات شما خواهد داشت.

 • تفاوت خط اختصاصی و اشتراکی

خطوط اشتراکی توسط تعداد زیادی از کاربران استفاده میشود و فقط قابلیت ارسال پیامک را دارا میباشد ، اما خط اختصاصی فقط برای شما و در پنل شما فعال است و این خطوط اگر مخاطب پیامی به شماره شما ارسال کند میتوانید در پنل خود مشاهده نمائید.
در سامانه باران پیام شما قادر خواهید بود از تمامی اپراتور های پیامکی ۱۰۰۰ – ۲۰۰۰ – ۳۰۰۰ – ۵۰۰۰ – ۰۲۱ و… در یک پنل استفاده نمائید. همچنین برای هر کاربر تعدادی خط اشتراکی و تعدادی خط اختصاصی رایگان در نظر گرفته شده است.
به عنوان مثال با خط ۰۲۱۰۰۰۵۵۶۶۷۷ و یا با خط ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۰۵ از طریق پنل خود به راحتی می توانید پیامک ارسال کنید. هزینه فعالسازی خط ثابت (۰۲۱ – ۰۲۶)  ۱۰۰۰۰ تومان میباشد

ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات


به دلیل ارسال حجم زیادی از پیامک های تبلیغاتی که به صورت غیرهدفمند می باشند، خیلی از افراد دریافت پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند تااینگونه پیام ها را دریافت نکنند. در این میان ممکن است تعداد زیادی از این افراد جزء مشتریان شما و طالب دریافت پیام از شما باشند ولی به دلیل اینکه جزء بلک لیست هستند پیامک های هدفمند شما دست آنها نمیرسد.

سامانه پیامکی ما ۲ راه حل برای ارسال به بلک لیست در نظر گرفته شده است :

۱- ارسال از خطوط اشتراکی خدماتی
از این خطوط میتوانید جهت ارسال پیام های اطلاعات رسانی ، مثل اطلاعات کاربری ، فاکتور ، کد تائید ، وریفای شماره و هر نوع پیام اطلاع رسانی به بلک لیست استفاده نمائید. جهت دریافت این خطوط کافیست از طریق تیکت درخواست خود را ارسال فرمائید تا به پنل شما اضافه شود.

۲- ارسال از خط سیم کارت
به وسیله خط SimCard نیز شما میتوانید هر نوع پیام (حتی تبلیغاتی) را به شماره های بلک لیست ارسال فرمائید . این نوع ارسال از طریق سیم کارت عالی و مودم Gsm انجام میشود و از بلک لیست نیز عبور میکند.

خط خدماتی بدون نیاز به سفته

خط خدماتی بدون نیاز به سفته

خط خدماتی چیست؟ آن دسته از افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را روی سیم کارت خود غیرفعال کرده اند، پر واضح است اگر پیامکی با شماره های تبلیغاتی ارسال شود به آن افراد نمی رسد و برگشت می خورد اصطلاحا به این افراد می گویند شماره آنها در بلک لیست قرار دارد. اگر پیامکی با خط خدماتی ارسال شود در هر صورت حتی اگر شماره در بلک لیست نیز باشد پیامک را دریافت می کند. برای اخذ خط خدماتی می توانید…

به کمک پنل نمایندگی پیامک حتی در خانه کسب درآمد کنید

بدون ۱ ریال سرمایه گذاری ، بدون نیاز به درگاه بانکی

 1. کسب در آمد از فروش پنل پیامک
 2. کسب درآمد از پیامک‌های ارسالی کاربران
 3. کسب درآمد از فروش خط اختصاصی
 4. دریافت سفارش و ارسال پیامک برای مشتریان

شما به کمک پنل نمایندگی پیامک میتوانید همانند شرکت های پیامکی به هر شخص و هر شرکت پنل پیامک واگذار کنید.

هر آنچه که برای فعالیت شما نیاز است ، به همراه تمامی امکانات مورد نیاز  ، اعم از فضای نامحدود ، پنل پیامکی و بخش های مختلف ارسال کشوری و منطقه ای ، خط و شماره ارسال و دریافت پیامکی ، پیشتیبانی سریع و حرفه ای ، فراهم شده است .تنها کافیست تصمیم بگیرید و شروع کنید!

باران پیام baranpayam.ir - ارسال پیامک انبوه - سامانه پیامکی - خط خدماتی - پیامک وردپرس

شاید در نگاه اول، تنها مساله مهم برای هر تصمیم گیرنده‌ای، هزینه سامانه پیامک باشد اما سوال مهم‌تر این است که یک سامانه پیامکی خوب در مقابل هزینه دریافت شده، چه خدماتی را و با چه سطح کیفیتی به ما ارائه می‌دهد.

باران پیام baranpayam.ir - ارسال پیامک انبوه - سامانه پیامکی - خط خدماتی - پیامک وردپرس

مخصوصاً اگر قصد دارید یک برنامه طولانی‌ مدت برای بازاریابی پیامکی خود داشته باشید. بنابراین لازم است ویژگی‌های یک سامانه پیامک خوب را به درستی بشناسید.

باران پیام baranpayam.ir - ارسال پیامک انبوه - سامانه پیامکی - خط خدماتی - پیامک وردپرس

در پنل اس ام اس باران پیام ( baranpayam.ir ) هر آنچه از یک پنل اس ام اس انتظار دارید قابل اجراست. اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید حتما با ما تماس بگیرید . شاید آنچه که دنبال آن هستید را راحت تر آنچه که فکر میکنید در اختیارتان قرار بدهیم

 

برخی از سوالات شما

سامانه پیام کوتاه، یک نرم افزار اینترنتی تحت وب مانند جیمیل،دراپ پاکس و… است که شما از طریق مرورگر (گوگل کروم، فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر) یا اپلیکیشن موبایل با نام کاربری و کلمه عبور وارد سامانه پیامکی ‌می‌شوید و به صورت انبوه (یا حتی تکی) و به شیوه‌های مختلف پیامک ارسال کنید.

همانطور که برای تلفن همراه اپراتورهای متفاوتی (ایرانسل و همراه اول و رایتل و تالیا) وجود دارد برای خطوط اختصاصی سامانه پیامکی نیز اپراتورهای مختلفی با سرشماره‌های (۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰،۵۰۰۰ و خط ثابت ۰۲۱ و ۰۲۶) وجود دارد که هرکدام کیفیت و تعرفه ارسال پیامک متفاوتی دارند.

بسته‌های پنل اس ام اس هیچ محدودیتی در ارسال پیامک نداشته و شما می‌توانید روزانه به صورت نامحدود پیامک انبوه تبلیغاتی یا پیامک از طریق وب سرویس  ارسال کنید.

سامانه پیامک یک نرم افزار تحت وب است، بنابراین برای استفاده از پنل اس ام اس نیاز به هیچ سخت افزار ندارید؛ شما می توانید با استفاده از لپتاپ،کامپیوتر شختصی، موبایل، تبلت به طور کلی هر وسیله ای که به اینترنت وصل شود از پنل اس ام اس استفاده نمایید.

این سامانه کاملا تحت وب بوده و برای استفاده از آن تنها نیاز به اینترنت و مرورگر (Browser) بروز شده در کامپیوتر و یا گوشی هوشمند دارید. پیشنهاد می شود از مرورگر گوگل کروم و یا فایرفاکس استفاده نمایید.

کم بودن سرعت اینترنت شما تاثیری در سرعت ارسال پیامک نخواهد داشت ، زیرا ارسال ها بعد از درخواست ، از طریق سرور های این مجموعه صورت می پذیرد.

برای فعالسازی پنل و خطوط اشتراکی و اختصاصی شما میبایست با ارسال تصویر کارت ملی خود پنل خود را فعال نمائید.بعد از ارسال تصویر کارت ملی خود مدارک شما حدودا در ۱۵ دقیقه بررسی و تائید میگردند.

شما با تکمیل فرم ثبت نام بدون ارائه هیچ مدرکی، می‌توانید پنل اس ام اس را خریداری نمایید.

بعد از خرید پنل اس ام اس برای فعال سازی سامانه پیامک از داخل سامانه پیامک با ارسال تصویر کارت ملی پنل پیامک شما فعال می‌شود.

شما نیاز به ارسال تمامی موارد ندارید و ارسال تصویر کارت ملی شما کافی است.

این مورد میتواند دلایل مختلف داشته باشد.

۱- عدم تطابق کد ملی و یا شماره شناسنامه با اطلاعات اولیه ثبت نام

۲- ناقص بودن آدرس و یا اطلاعات

در صورت بروز این مشکل از طریق تیکت در ارتباط باشید تا اطلاعات شما اصلاح گردد.

در سامانه پیامک شما در هر ثانیه میتوانید صدها پیامک را به مخاطبین خود ارسال نمائید، اما در گوشی موبایل سرعت ارسال و تعرفه ارسال نیز بیشتر است، همچنین در سامانه پیامک شما امکانات بیشتری برای تبلیغات دارید. مانند ارسال انبوه کشوری و کد پستی و منطقه و امکانات بسیار زیاد دیگر که در پنل پیامک میتوانید استفاده نمائید.

بله، برای خرید پنل کاربری پیشرفته و پنل نمایندگی پیشرفته نسبت به تعرفه مشخص شده باید هزینه سامانه پیامکی را پرداخت کنید.

بله شما برای ارسال پیامک میبایست در پنل خود شارژ داشته باشید ، شارژ های خریداری شده شما تاریخ انقضا ندارند.

بله، نسبت به نوع پلن انتخابی شما (پلن کاربری پیشرفته) و (پلن نمایندگی پیشرفته) هزینه تمدید سالانه خواهند داشت، البته برای تمدید با تخفیف هایی همراه خواهند بود.

شما نیاز به خرید شماره ندارید، بعد از تائید مدارک، خطوط اشتراکی عمومی برای شما فعال میگردد و میتوانید از این خطوط پیامک های خود را ارسال نمائید.همچنین برای هر کاربر ۲ خط اختصاصی رایگان از اپراتور های ۵۰۰۰ در نظر گرفته شده است که میتوانید از انها نیز پیامک ارسال نمائید.

برای انتخاب خطوط اختصاص هدیه ، میتوانید از بخش عملیات حساب > خرید شماره > سربرگ های ۵۰۰۰ اقدام نمائید. شما این امکان را دارید که ۲ خط اختصاصی ۱۴ رقمی انتخاب نمائید.

خطوط اختصاصی معمولا در ۱ تا ۲ روز کاری فعال میگردند.

غیر از خطوط اختصاصی ۲۰۰۰ ، هیچ یک از خطوط دیگر هزینه سالیانه ندارند و تا به حال هزینه ای بابت خطوط اختصاصی دریافت نکرده اند.در صورتی که ابلاغیه جدید اعلام شود اطلاع رسانی خواهد شد.

بله در صورتی که شما خط اختصاصی داشته باشید ، میتوانید بر روی پنل خود دریافت پیامک نیز داشته باشید . مخاطبین شما هر پیامی به شماره اختصاصی شما ارسال کنند ، شما میتوانید ان را در پنل خود مشاهده نمائید.دریافت هزینه کاملا رایگان است و هیچ هزینه ای دریافت نمیشود.

بله ، شما در ساعت از شبانه روز میتوانید پنل خود را به میزان دلخواه شارژ نمائید.

در نظر داشته باشید هنگام شارژ ۹ درصد مالیات از مبلغ شما کسر و پنل شما شارژ میشود .

در مواقع متعدد این مبالغ بعد از چند دقیقه به حساب شما برگشت داده میشود ، در صورتی که از سمت بانک برگشت داده نشد ، اطلاعات تراکنش ( تاریخ و زمان دقیق / مبلغ تراکنش / و ۴ رقم اخر کارت) را از طریق تیکت اعلام نمائید تا بررسی و پنل شما شارژ گردد.

بعد از ثبت نام در صفحه پروفایل ، میتوانید تعرفه ارسال بر اساس هر اپراتور را مشاهده نمائید.

در سامانه پیام کوتاه هیچگونه ضریب و مصوبه به تعرفه ها اضافه نمیگردد، تنها موقع شارژ ۹ درصد مالیات کسر میشود و بعد از آن تعرفه های شما همان تعرفه های موجود در صفحه پروفایل میباشد.

بله ؛ شما در هر زمان میتوانید با پرداخت هزینه مورد نظر پنل خود را ارتقا دهید.

بله شما از طریق خطوط خدماتی اشتراکی ۱۰۰۰۲۰۴۰۰ و ۵۰۰۰۱۲۵۴۷۵ میتوانید پیام های اطلاع رسانی خود را به بلک لیست ارسال نمائید، همچنین از خط SIMCard نیز میتوانید پیام های تبلیغاتی خود را به بلک لیست ارسال کنید.

بله شما میتوانید در صفحه خدمات وب سرویس و افزونه ها را مشاهده کرده و از Api ارسال پیامک استفاده نمائید.

شماره های بلک لیست شماره هایی هستند که دریافت پیامک تبلیغاتی را در شماره خود غیر فعال کرده اند، بر این اساس امکان ارسال پیامک از خطوط عادی (تبلیغاتی) میسر نمی باشد. لذا برای ارسال به این شماره ها میبایست از خطوط خدماتی و یا خط سیم کارتی استفاده نمائید.

تعداد کاراکتر در هر صفحه پیامک فارسی دقیقاً مثل ارسال پیامک از تلفن همراه است. در پیامک فارسی صفحه اول ۷۰ کاراکتر، صفحه دوم ۶۴ کاراکتر و صفحات بعدی ۶۷ کاراکتر می باشد.

در پیامک انگلیسی نیز صفحه اول ۱۶۰ کاراکتر، صفحه دوم ۱۵۴ کاراکتر و صفحات بعدی ۱۵۷ کاراکتر هستند.

بله شما میتوانید در پیام های خود از حروف فارسی و انگلیسی بصورت ترکیبی استفاده نمائید. در این صورت هزینه هر پیام شما بصورت فارسی محاسبه خواهد شد.

بله شما میتوانید از طریق مستندات وب سرویس که در بخش خدمات وب سرویس پنل خود درج شده است، پنل خود را در نرم افزار حسابداری متصل کرده و پیام های مختلف را از طریق آن ارسال نمائید.

خیر خطوط اشتراکی خدماتی، بصورت رایگان به پنل شما اضافه میگردد، برای دریافت این خطوط کافی است از طریق تیکت درخواست خود را ارسال نمائید.

خیر، تعرفه خطوط خدماتی نیز بر اساس اپراتور مربوطه محاسبه میشود و هزینه اضافی ندارد.

شما میتوانید با استفاده از خطوط خدماتی پیام های وریفای و تائید خود را به شماره های بلک لیست ارسال نمائید.

شما میتوانید با استفاده از ارسال پترن پیام های خود را بدون نیاز به تایید و بصورت آنی ارسال نمائید، برای استفاده از این امکان کافی است الگوی متن خود را به همراه متغیر از طریق تیکت ارسال نمائید تا پیام شما به دیتابیس اضافه شود و بدون تائید ارسال شود.