باران سایت

باران سایت - baransite.com

آنچه در این مقاله می‌خوانید ...

آنچه در این مقاله می‌خوانید ...

باران سایت - 2024

خلق آثاری متفاوت برای دنیای دیجیتال تخصص ماست

برای مدیران بازاریابی و تبلیغات پیدا کردن یک آژانس دیجیتال با دانش فنی روز و خلاقیت ناب، همیشه یک چالش اساسی بوده است. باران سایت در سال ۱۳۹۰ با ترکیب مجرب ترین تیم توسعه دهنده فنی و خلاق ترین تیم هنری و دانش مارکتینگ متولد شد. باران سایت صرفا یک آژانس تبلیغاتی نیست، باران سایت همه نیازهای شما را برای دیده شدن کسب و کارتان و شنیده شدن پیامتان برطرف می‌سازد. ما آنچه را که برای مشتریان شما مهم است، کشف می کنیم و مطمئن می شویم که پیام شما به گوش آنها می رسد. به وفور دیده ایم که قدرت برندینگ، کسب و کارها را متحول و آن‌ها را به یک مهره اصلی در بازار تبدیل کرده است. باران سایت با اتکا به تیم توسعه و برنامه نویسی قدرتمند خود ابزارهای بازاریابی آنلاین را توسعه می دهد و به شما نشان می دهد که چگونه از آن استفاده کنید. ما برای انجام این کار آماده‌ایم.

تیم باران سایت متشکل از جوانانی خلاق و پرانرژی است که تشنه خلق هنرند. حاصل همفکری این تیم، خلق آثاری منحصر به فرد در دنیای دیجیتال است

فلسفه ما

فلسفه وجودی باران سایت پیوند هنر، علم بازاریابی و تکنولوژی روز تجارت الکترونیک است. این پیوند ما را قادر می‌سازد تا تمامی نیازهای مشتریانمان را برای حضور در فضای آنلاین برآورده سازیم و طیف وسیعی از خدمات آنلاین با کیفیت ممتاز را برای کسب بهترین نتیجه به آنها ارائه دهیم.

چشم انداز

در پایان عصر رسانه های سنتی، باران سایت به عنوان قدرتمندترین آژانس دیجیتال ایران، صدای مشتریان خود را به بازارهای جهانی می رساند و با ابعاد یک آژانس بین المللی به مشتریان خود در ایران و جهان خدمت رسانی میکند. کیفیت و تخصص، جایگاه ما در ذهن مخاطبان است.

ماموریت

رسالت باران سایت تامین کلیه نیازهای شما در حوزه دیجیتال است. ما تمامی زیرساخت لازم برای ارتباط موثر با دنیای پیرامون را فراهم خواهیم کرد و کاری میکنیم که پیام و دلایل برتری هر یک از مشتریان و محصولات آن‌ها به درست ترین نحو به دست مخاطبانشان برسد.

باران سایت - 2024

شروع فعالیت

اولین شروع فعالیت ما در حوزه تجارت الکترونیک سال ۱۳۸۵ با راه اندازی وب سایت میزبانی وب با نام “باران گرافیک” سپس ” باران تم ” آغاز شد، در ادامه با انجام تغییر و تحوالات انجام شده و ثبت تجاری شرکت میزبانی وب ما به نام “باران سایت” تغییر داده شد، از ابتدای فعالیت خود در باران سایت تلاش نموده ایم در این صنعت پیشگام باشیم، سعی نموده ایم مدل های ارائه خدمات میزبانی را از سایت های بین المللی بیاموزیم و استاندارد ترین سرویس را به مشتریان خود ارائه نماییم.
ما در باران سایت به استاندارد و استاندارد سازی ارائه خدمات بسیار پایبندیم، تمام امور در واحد های مختلف باران سایت استاندارد سازی می شود تا بتوانیم ارائه خدمات کاملاً بهینه ای به مشتریان خود ارائه نماییم.

خیالتان تخت ما حواسمان به همه چیز هست

بعضی‌ها امنیت کارند، از آن دسته آدمها که حواسشان به همه چیز هست. تا وقتی آنها هستند، خیالتان راحت باشد، همه چیز در امن و امان است.

ماجرای ما به اینجا ختم نمی شود. 

باران سایت همراه با محموعه سایت هایی با خدمات متنوع و متفاوت در خدمت کاربران جهت رفع تمامی نیازها میباشد.

باران سایت – خدمات طراحی و توسعه وبسایت

( baransite.com – baransite.net – baransite.ir )

اپ پاش – خدمات طراحی و توسعه اپلیکیشن

( apppash.com – apppash.net – apppash.ir )

باران پیام – خدمات سامانه پیامک انبوه

( baranpayam.com – baranpayam.ir  )

باران وردپرس – مارکت فارسی وردپرس

( baranwp.com – baranwp.ir )

باران وب هاست – خدمات میزبانی و ثبت دامنه

( baranwebhost.com – baranwebhost.ir – baran.host )

باران سایت

باران سایت

باران سایت » ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه ، طراحی و توسعه وبسایت و اپلیکیشن ، تولیدمحتوا ، بهینه سازی و سئو سایت تخصص اصلی ماست. طراحی وب سایت حرفه ای، کاملا ریسپانسیو و رعایت اصول سئو همراه با آموزش و پشتیبانی رایگان تحویل بگیرید.
باران سایت

باران سایت

باران سایت » ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه ، طراحی و توسعه وبسایت و اپلیکیشن ، تولیدمحتوا ، بهینه سازی و سئو سایت تخصص اصلی ماست. طراحی وب سایت حرفه ای، کاملا ریسپانسیو و رعایت اصول سئو همراه با آموزش و پشتیبانی رایگان تحویل بگیرید.